تماس جهت تبلیغ در سایت
09129439557
منطقه ۲۱ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران و از غربی‌ترین مناطق این شهر است.این منطقه در امتداد و جنوب منطقه ۲۲ (در جنوب اتوبان تهران-کرج) و در غرب مناطق ۹ و ۵ می‌باشد.وجود چشمه ای در آب در محل فعلی شهرک انصار و کاروانسرای سنگی در وردآورد در قدیم و بعدها شهرک ویلایی کارکنان شرکت نفت در تهرانسر باعث بوجود آمدن اولین جمعیت‌های شهری در منطقه ۲۱ می‌باشند. همچنینی دسترسی خوب تمام محلات منطقه به اتوبانها باعث توسعه بیشتر آن گردیده است.مجاورت با پارک جنگلی چیتگر و نزدیکی دریاچه خلیج فارس هم امکانات تفریحی را برای مردم منطقه فراهم کرده است. بهترين محله منطقه تهرانسر شمالی واقع در قسمت شمالی بلوار تهرانسر و شهرک پاسداران در شرق منطقه و بلوار لاله و محله گلناز در امتداد بلوار اصلی و بلوار یاس و همچنین بلوار نیلوفر شرقی میباشند که گرانترین ملکها همچنین بیشترین دسترسی به امکانات منطقه را دارند. تهرانسر با اختلاف طبقاتي زياد نسبت به دیگر محلات مرکزیت منطقه ۲۱ تهرانسر می‌باشد که دارای نواحی مختلفی است. تهرانسر در غرب تهران در کیلومتر ۸ بزرگراه شهید لشگری قرار دارد و فی ما بین بزرگراه فتح و بزرگراه شهید لشگری قرار دارد. از غرب نیز به بزرگراه آزادگان منتهی و از شرق نیز به رودخانه کن منتهی می‌شود. محله شهرک آزادی از دیگر محلات مهم و توسعه یافته منطقه می‌باشد . به دلیل نزدیکی به مجموعه ورزشگاه آزادی و ایستگاه مترو ورزشگاه همچنین دنج بودن مورد استقبال بسیاری از شهرواسن قرار گرفته است. لازم بذکر است عدم اعطای جواز ساخت بیش از چهار طبقه باعث شده این محله خلوتی خود را همچنان حفظ نماید. محله چیتگر شمالی از قدیمی‌ترین محلات تهران با قدمت بیش از ۱۲۰ سال دارای آب و هوای مطلوب و در عین حال برجهای مسکونی بزرگ است از پر تقاضاترین مناطق تهران در سالهای اخیر بوده است. همچنین از محبوبترین محلات منطقه ۲۱ می‌باشد. برج‌سازی‌ها در شهرک چیتگر وردآورد نیز یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهرک‌های منطقه ۲۱ در کیلومتر ۱۹ بزرگراه شهید لشگری بوده و یکی از محله‌های قدیمی منطقه ۲۱ می‌باشد. همچنین شهرک مسکن ویژه تهران واقع در ضلع جنوبی بلوار یاس تهرانسر نیز در این منطقه واقع شده که پر تقاضاترین پروژه از طرح‌های مسکن دولت بوده است. از دیگر شهرک‌های منطقه٢١ مي توان به شهرک ۲۲ بهمن، ،شهرک فرهنگیان غرب،شهرک دانشگاه تهران، شهرک چیتگر شمالی، شهرک شهرداری، شهرک ویلاشهر و شهرک غزالی # منطقه 21تهران # شهرک دریا # تهرانسر غربی # تهرانسر شرقی # باشگاه نفت # تهرانسر مرکزی # شهرک پاسداران # تهرانسر شمالی # شهرک آزادی # شهرک فرهنگیان # شهرک استقلال # شهرک دانشگاه # چیتگر شمالی # چیتگر جنوبی # ویلا شهر # وردآورد # شهرک غزالی # شهرک شهرداری # اتوبان تهران کرج # بزرگراه فتح # تهرانسر # شهرک ۲۲بهمن # شهرک دانشگاه شریف نیز اشاره نمود. شهرک سینمایی غزالی و کارخانه‌های داروسازی و چندین کارخانه خودروسازی سایپا ، ایران خودرو ، مزدا ، نیسان و…و نمایندگی برندهای جهانی هیوندای، پورشه ،بی ام و ،کیا و…همچنین کارخانجات بزرگ که از مهمترین های صنعت کشور می‌باشند در این منطقه واقع شده اند.

لوله بازکنی منطقه 21تهران

در منطقه 21 تهران  ساکن هستید ؟ لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده ؟

ما مشکل شما را در کوتاه ترین زمان حل می کنیم

خدمات لوله بازکنی تهران با پیشرفته ترین دستگاه تراکم هوا و فنر های سر مته دار

فوری و شبانه روزی با قیمت مناسب

لوله بازکنی منطقه-21

چاه بازکنی منطقه-21

لوله بازکنی در منطقه-21

 

لوله بازکنی تهران با سالها سابقه در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب در تهران آماده خدمت رسانی به تهرانی های عزیز می باشد .

 • لوله بازکنی با دستگاه جدید و فنر سر مته دار به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • باز کردن سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و حمام
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب
 • در آوردن اشیاء قیمتی از چاه و توالت
 • باز کردن لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 • باز کردن لوله های چدنی قدیمی
 • فنر زنی لوله با دستگاه

این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و متخصص لوله بازکنی و استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین خسارت و کثیف کاری محل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص داده و اقدام به رفع آن از طریق فنر زنی می نماید. متخصصین خدمات فنی تهران با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و با فنرهای فولادی سر مته دار و پمپ تراکم هوا می توانند لوله های از جنس سیمان به طول ۵ تا ۱۰۰ متر را باز کنند .

لوله بازکنی منطقه-21 

یکی از خدماتی هست که ممکن است در هر ساختمانی مورد نیاز شود. گرفتگی لوله‌های فاضلاب زمان نمی‌شناسد. به علل مختلف گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است ایجاد شود. چنانچه لوله فاضلاب شما گرفته است. جای نگرانی نیست. گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان خود را به تیم فنی ما بسپارید.با خدمات لوله بازکنی تهران سریع در خدمت شما هستیم.

تخلیه چاه منطقه-21

به دنبال یک شرکتی معتبر باشید که خدمات تخلیه چاه تهران را به خوبی انجام دهد و نیز مهمترین معیار که نیز می تواند داشته باشد مجهز به تکنولوژی روز دنیا باشد چون دیگر الان موقع استفاده از ماشین آلات قدیمی نیست چون تکنولوژی فرق کرده پس اگر ما می خواهیم شرکتی موفق باشیم ما نیز باید خودمان را نیز با عصری که در آن زندگی می کنیم برسانیم

لایروبی چاه فاضلاب منطقه-21

لایروبی به استخراج و تخلیه خاک، سنگ و لجن داخل چاه، قنات، استخر ،شبکه فاضلاب و … گفته می شود و امری ضروری برای سلامت نگه داشتن چاه و کانال فاضلاب به حساب می آید .لایروبی چاه به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود : لایروبی چاه در زمان احداث که در زمان حفر چاه انجام می شود و لایروبی با هدف نگهداری که با توجه به وضعیت چاه، محل و نوع بستر خاک در زمان های منظم انجام می شود

لوله بازکنی منطقه-21

 • باز کردن انواع لوله‌های حمام , توالت فرنگی و ایرانی
 • خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران
 • خدمات لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا
 • خدمات لوله بازکنی با دستگاه موتور پمپ
 • خدمات لوله بازکنی با دستگاه فنر زنی
 • مشاوره خدمات لوله بازکنی در تهران
 • انجام خدمات لوله کشی درتهران
تماس لوله بازکنی