لوله بازکنی منطقه-8

در تهران ساکن هستید ؟ لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده ؟

ما مشکل شما را در کوتاه ترین زمان حل می کنیم

خدمات لوله بازکنی تهران با پیشرفته ترین دستگاه تراکم هوا و فنر های سر مته دار

فوری و شبانه روزی با قیمت مناسب

لوله بازکنی منطقه-8

چاه بازکنی منطقه-8

لوله بازکنی در منطقه-8

منطقه ۸ در شرق تهران واقع شده است. محله‌های منطقه ۸ تهران شامل تهرانپارس، نارمک، دردشت، مدائن، هفت‌حوض، فدک، مجیدیه، لشکر شرقی و غربی، تسلیحات، وحیدیه و زرکش هستند. با این محله‌ها آشنا شوید.

تهرانپارس
محله تهرانپارس تهران که یکی از محله‌های بزرگ شرق تهران است، به دلیل وجود بلوار پروین به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم‌شده است. تهرانپارس در منطقه ۴ و ۸ شهرداری تهران قرار گرفته است و دارای ۴ فلکه اصلی است که امروزه فلکه دوم و فلکه چهارم به چهارراه تبدیل‌شده‌اند.

تهرانپارس شرقی
محله تهرانپارس شرقی که از ادغام قسمت‌هایی از محله‌های خاک سفید و جوادیه به وجود آمده است، از تهرانپارس غربی کوچک‌تر است. تهرانپارس شرقی در منطقه ۴ شهرداری تهران قرار گرفته است.

تهرانپارس شرقی محله ساکتی است و نسبت به تهرانپارس غربی ترافیک کمتری دارد.

تهرانپارس غربی
تهرانپارس غربی امکانات رفاهی زیادی دارد و مراکز خرید، رستوران‌ها و بانک‌های بیشتری را شامل می‌شود. تهرانپارس غربی ترافیک شلوغی دارد و ۴ فلکه اصلی محله تهرانپارس در تهرانپارس غربی واقع‌شده‌اند. برای آشنای بیشتر با این محله، مقاله آشنایی با محله تهرانپارس تهران را از دست ندهید.

نارمک
محله نارمک یا صد میدان، از خوش آب‌وهواترین محله‌های شرق تهران است که بافتی قدیمی دارد. کلمه نارمک در لغتنامه به معنای مکیدن انار است؛ ازآنجاکه در قدیم شغل اکثر مردم نارمک زراعت و باغبانی بوده است، انارهای زیادی در باغ‌های ده نارمک قدیم وجود داشته و دلیل نام‌گذاری نارمک نیز به همین خاطر است. برای آشنایی بیشتر با این محله، مقاله دلایل محبوبیت محله نارمک برای زندگی چیست؟ را از دست ندهید.

دردشت
دردشت، نام یکی از بزرگ‌ترین محله‌های نارمک است. این محله همه امکانات موردنیاز برای زندگی را دارا می‌باشد. در دردشت فروشگاه‌های مختلف، مغازه‌های لوکس، درمانگاه و ادارات بسیاری وجود دارد. به دلیل امکانات زیاد، دردشت جزو محله‌های شلوغ و پر رفت‌وآمد محسوب می‌شود و ترافیک نسبتا سنگینی دارد. دردشت از لحاظ دسترسی به خیابان‌های اصلی تهران، در جایگاه خوبی قرار دارد. بافت خانه‌های دردشت غالبا قدیمی هستند و قیمت اجاره خانه یا خرید خانه در دردشت مناسب است.

مدائن
در گذشته، اداره بیمه بخشی از زمین‌های محله مدائن را به کارمندانش واگذار کرد و بخش دیگر را بانک به صورت اقساطی در اختیار کارمندانش قرار داد. به دلیل ارزان بودن قیمت زمین در محله مدائن، بخشی از مهاجران آذری‌زبان نیز در این محله ساکن شدند. رنج قیمت خانه در مدائن متوسط می‌باشد.

هفت‌حوض
هفت‌حوض نام یکی از محله‌های نارمک است. هفت‌حوض یا سرسبز به دلیل بازارهای قیمت مناسبش معروف است. هفت‌حوض پر از مغازه‌های لباس و کفش و کیف است. سه مرکز خرید نبوت، امرالداستار و سون‌سنتر در هفت‌حوض واقع شده‌اند.

فدک
فدک، به دلیل وجود درختان زیاد در این محله، یکی از خوش آب و هواترین محله‌های تهران است. در فدک اماکن تفریحی، ورزشی و اماکن فرهنگی بسیاری وجود دارد. پارک فدک در این محله واقع شده است. قیمت خرید آپارتمان در فدک متوسط رو به بالا می‌باشد.

مجیدیه
بافت محله مجیدیه سنتی است و از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده است. ساکنین این محله را افراد با طبقه اجتماعی متوسط تشکیل می‌دهند. بیشتر اهالی مجیدیه ارمنی هستند. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در این محله متوسط است و مناسب کارمندان و دانشجویان می‌باشد. دومین کارخانه سوسیس و کالباس ایران در کاظم‌آباد مجیدیه ساخته شده است. کلیسای گریگور لوساووریچ مقدس در مجیدیه واقع شده است.

تسلیحات
یکی دیگر از محله‌های منطقه ۸ تهران، محله تسلیحات است که قبلا بخشی از محله وحیدیه بوده است و حدود یک دهه از مستقل شدنش می‌گذرد. دلیل نام‌گذاری محله تسلیحات این است که در گذشته اداره تسلیحات ارتش زمین‌هایی را در این محله به کارکنان خود واگذار کرد. به همین جهت اکثر ساکنان این محله را کارمندان تسلیحات ارتش تشکیل می‌دهند. حمام مریخ، پارک تسلیحات و حمام کسری در این محله واقع شده‌اند.

وحیدیه
از محله‌های با اصالت و قدیمی منطقه ۸ تهران می‌توان وحیدیه را نام برد. در گذشته، به دلیل ارزان بودن قیمت زمین در وحیدیه، مهاجران بسیاری این محله را برای سکونت انتخاب کردند. امروزه محله وحیدیه را خیابان شهید شجاع‌الدین داودی می‌نامند. از آنجا که وحیدیه به خیابان سبلان بسیار نزدیک است، اهالی از امکانات سبلان استفاده می‌کنند. به دلیل بافت بسیار کهنه و قدیمی این محله، مکان امنی برای زندگی نیست. قیمت خانه و آپارتمان در این محله نسبت به سایر محله‌های تهران ارزان‌تر است.

زرکش
از دیگر محله‌های منطقه ۸ تهران می‌توان به زرکش اشاره کرد. دلیل نام‌گذاری این محله، وجود پزشکی به نام حمید زرکش بوده است. در زرکش نیز مانند وحیدیه، به دلیل ارزان بودن قیمت زمین، مهاجران این محله را برای سکونت انتخاب کردند. ساکنین این محله را افراد با طبقه اجتماعی متوسط رو به پایین تشکیل می‌دهند و بیشتر اهالی محل آذری‌زبان هستند.

خدمات لوله بازکنی در منطقه 8

توسط  لوله بازکنی تهران

مجموعه  لوله بازکن منطقه 8 سعی دارد با به کار‌گیری افراد ماهر، با تجربه و مورد اطمینان بهترین خدمات را در کمترین زمان به کسانی که به خدماتی مانند لوله بازکنی در منطقه 8 نیاز دارند، ارائه کند. در این مجموعه تمام خدمات مربوط به تخلیه و حفر چاه تا لوله‌ کشی و لوله بازکنی منطقه 8 انجام می‌شود. در ادامه تعدادی از این خدمات را نام می‌بریم:

 • تخلیه چاه در تهران و باز کردن چاه یا لوله فاضلاب
 • حفر چاه در تهران
 • طوقه چینی
 • لوله بازکنی تهران با فنر و ابزارهای مدرن
 • رفع گرفتگی تمام مجرا‌های ورودی مانند کف شور‌ها، سینک‌ها و روشویی‌ها
 • کول گذاری
 • لایروبی چاه
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • لوله کشی آب
 • رفع نم آشپزخانه و حمام

لوله بازکنی تهران با سالها سابقه در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب در تهران آماده خدمت رسانی به تهرانی های عزیز می باشد .

 • لوله بازکنی با دستگاه جدید و فنر سر مته دار به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • باز کردن سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و حمام
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب
 • در آوردن اشیاء قیمتی از چاه و توالت
 • باز کردن لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 • باز کردن لوله های چدنی قدیمی
 • فنر زنی لوله با دستگاه

این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و متخصص لوله بازکنی و استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین خسارت و کثیف کاری محل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص داده و اقدام به رفع آن از طریق فنر زنی می نماید. متخصصین خدمات فنی تهران با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و با فنرهای فولادی سر مته دار و پمپ تراکم هوا می توانند لوله های از جنس سیمان به طول ۵ تا ۱۰۰ متر را باز کنند .

لوله بازکنی منطقه-8

یکی از خدماتی هست که ممکن است در هر ساختمانی مورد نیاز شود. گرفتگی لوله‌های فاضلاب زمان نمی‌شناسد. به علل مختلف گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است ایجاد شود. چنانچه لوله فاضلاب شما گرفته است. جای نگرانی نیست. گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان خود را به تیم فنی ما بسپارید.با خدمات لوله بازکنی تهران سریع در خدمت شما هستیم.

تخلیه چاه منطقه-8

به دنبال یک شرکتی معتبر باشید که خدمات تخلیه چاه تهران را به خوبی انجام دهد و نیز مهمترین معیار که نیز می تواند داشته باشد مجهز به تکنولوژی روز دنیا باشد چون دیگر الان موقع استفاده از ماشین آلات قدیمی نیست چون تکنولوژی فرق کرده پس اگر ما می خواهیم شرکتی موفق باشیم ما نیز باید خودمان را نیز با عصری که در آن زندگی می کنیم برسانیم

لایروبی چاه فاضلاب منطقه-8

لایروبی به استخراج و تخلیه خاک، سنگ و لجن داخل چاه، قنات، استخر ،شبکه فاضلاب و … گفته می شود و امری ضروری برای سلامت نگه داشتن چاه و کانال فاضلاب به حساب می آید .لایروبی چاه به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود : لایروبی چاه در زمان احداث که در زمان حفر چاه انجام می شود و لایروبی با هدف نگهداری که با توجه به وضعیت چاه، محل و نوع بستر خاک در زمان های منظم انجام می شود

لوله بازکنی منطقه-8

 • باز کردن انواع لوله‌های حمام , توالت فرنگی و ایرانی
 • خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران
 • خدمات لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا
 • خدمات لوله بازکنی با دستگاه موتور پمپ
 • خدمات لوله بازکنی با دستگاه فنر زنی
 • مشاوره خدمات لوله بازکنی در تهران
 • انجام خدمات لوله کشی درتهران